ZTE ZXA10 EPON FTTH UN ONT F460 SFU Router FTTH Modus FTTO met 1GE Poorten dezelfde functie als F601 F401 f660 F612W ZTE ZXA10 EPON FTTH UN ONT F460 SFU Router FTTH Modus FTTO met 1GE Poorten dezelfde functie als F601 F401 f660 F612W ZTE ZXA10 EPON FTTH UN ONT F460 SFU Router FTTH Modus FTTO met 1GE Poorten dezelfde functie als F601 F401 f660 F612W ZTE ZXA10 EPON FTTH UN ONT F460 SFU Router FTTH Modus FTTO met 1GE Poorten dezelfde functie als F601 F401 f660 F612W ZTE ZXA10 EPON FTTH UN ONT F460 SFU Router FTTH Modus FTTO met 1GE Poorten dezelfde functie als F601 F401 f660 F612W ZTE ZXA10 EPON FTTH UN ONT F460 SFU Router FTTH Modus FTTO met 1GE Poorten dezelfde functie als F601 F401 f660 F612W

ZTE ZXA10 EPON FTTH UN ONT F460 SFU Router FTTH Modus FTTO met 1GE Poorten dezelfde functie als F601 F401 f660 F612W

€16.85 €16.01
Op voorraad
214132

grootte: 25*20*10CM
Compatibel: Huawei,Intel,HP,Dell,TP-link,IBM
Fiber Type: Single Mode
Item Lengte: 1m
Connector Type: SC/UPC
Merknaam: Huawei
Modelnummer: ZTE ZXA10 F460

  • ZTE ZXA10 EPON FTTH UN ONT F460 SFU Router FTTH Modus FTTO met 1GE Poorten dezelfde functie als F601 F401 f660 F612W
    Uitgebreide interface beschrijving
    · 4 * FE + 2 * Telefoon + 1 * USB + 1 * WiFi
    Functionele kenmerken
    · Fiber toegang: Aansluiten internet door EPON toegang methode
    · Ethernet functie: Het Biedt 4 Ethernet poorten en Ethernet apparaten kan direct worden aangesloten op de ZXHN F460's Ethernet poort te bereiken internet diensten
    · VoIP functie: Het Biedt 2 VoIP (Telefoon) poorten ondersteunen soft switch SIP, IMS SIP of H.248 voice control protocol en telefoon kan worden aangesloten via deze interface
    · Interne WLAM functie: Kunnen gebruikers om de ZXHNF460 via WLAN, waardoor draadloze internetverbinding.

    Tags: Goedkoop ZTE ZXA10 EPON FTTH UN ONT F460 SFU Router FTTH Modus FTTO met 1GE Poorten dezelfde functie als F601 F401 f660 F612W, Hoge Kwaliteit ZTE ZXA10 EPON FTTH UN ONT F460 SFU Router FTTH Modus FTTO met 1GE Poorten dezelfde functie als F601 F401 f660 F612W, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

  • Recensies (0)

    Schrijf uw recensie

Gerelateerde producten