100 stks/partij SC UPC FTTH glasvezel SC connector SC/UPC Optical fiber connector SC-UPC snelle connector gratis verzending 100 stks/partij SC UPC FTTH glasvezel SC connector SC/UPC Optical fiber connector SC-UPC snelle connector gratis verzending 100 stks/partij SC UPC FTTH glasvezel SC connector SC/UPC Optical fiber connector SC-UPC snelle connector gratis verzending 100 stks/partij SC UPC FTTH glasvezel SC connector SC/UPC Optical fiber connector SC-UPC snelle connector gratis verzending 100 stks/partij SC UPC FTTH glasvezel SC connector SC/UPC Optical fiber connector SC-UPC snelle connector gratis verzending

100 stks/partij SC UPC FTTH glasvezel SC connector SC/UPC Optical fiber connector SC-UPC snelle connector gratis verzending

€43.02 €31.84
Op voorraad
227021

Compatibel: Huawei
Fiber Type: Single Mode
Modelnummer: sc upc fast connector
Merknaam: TSK
Connector Type: sc upc
grootte: 50cm or 60cm
Warranty: 3 year
Insertion Loss: Not more than 0.2dB
Return Loss: Not less than 50dB


  • 100 stks/partij SC UPC FTTH glasvezel SC connector SC/UPC Optical fiber connector SC-UPC snelle connector

    Tags: Goedkoop 100 stks/partij SC UPC FTTH glasvezel SC connector SC/UPC Optical fiber connector SC UPC snelle connector gratis verzending, Hoge Kwaliteit 100 stks/partij SC UPC FTTH glasvezel SC connector SC/UPC Optical fiber connector SC-UPC snelle connector gratis verzending, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

  • Recensies (1)

    • Lilyavelikodskaya2234

      Snelle verzending. Goede kwaliteit.

    Schrijf uw recensie

Gerelateerde producten